بازاریابی کامل و جامع گردشگری از فرآیندها و جزئیات دینامیک بسیاری تشکیل شده است. و این کار آن‌قدر حساس است که به‌راحتی می‌تواند از مسیر خود منحرف گردد و بازده خود را به دست نیاورد؛ هر جزء مهم استراتژی بازاریابی، یعنی ارتباطات، روابط عمومی، مدیریت برند، و تبلیعات، نیازمند مدیریت دقیق منحصر به خود، بودجه منحصر به خود، و تعیین اهداف قابل اندازه‌گیری منحصر به خود است؛ ازین‌رو است که برخی با صرف زمان و هزینه، به نتایج ملموس و قابل انتظار خود دست نمی‌یابند.

خدمات استراتژی بازاریابی گردشگری دکتر توریسم، به صورتی طراحی شده‌اند تا با به حداکثر رساندن کارآمدی اقدامات بازاریابی (چهار بخش مذکور)، تمامی اقدامات لازم جهت دستیابی به اهداف را طراحی و بهترین چارچوب‌های عملی را ارائه یا اجرا نماید.

 استراتژی‌های بازاریابی گردشگری دکتر توریسم، هم از راهکارها و عناصر سنتی بازاریابی و هم از راهکارها و عناصر دیجیتال بازاریابی به صورتی کاملا یکپارچه و نوآورانه بهره می‌برد تا بیشترین حد بازده را که در حوزه مقاصد،تعداد گردشگران بیشتر و در حوزه بنگاه‌ها،میزان فروش بیشتر می‌باشد را به ارمغان آورد. تدوین این استراتژی‌ها،نتیجه مطالعات دقیق و منحصر به فرد دکتر توریسم و ترکیب آنان با راهکارهای طراحی‌شده توسط خود دکتر توریسم است.

ما همچنین در بازاریابی انفرادی،یعنی تمرکز بر بازارهای خاص،توانایی‌ها و طرح‌های منحصر به فردی را دارا می‌باشیم. برای مثال در زمینه گردشگران فرهنگی،گردشگران ماجراجو،گردشگران طبیعت و دیگر دسته‌های خاص گردشگران،برای افزایش میزان اقامت و هزینه آنان در مقصد،در حوزه جاذبه‌ها و خارج از حوزه ی آن‌ها،برنامه‌های جالبی می‌توانیم ارائه نماییم.

ما به صورت مداوم،داده‌های دریافتی از منابع ویژه خود را مورد تحلیل و بررسی قرار می‌دهیم تا تحرکات روندها را به صورت دقیق ردیابی و رصد نماییم. شناسایی دقیق روندها و رفتار آن‌ها در تدوین دقیق‌تر و کارآمدتر استراتژی‌ها مارا یاری رسانده تا استراتژی‌های تدوین‌شده ما دقیقا منطبق با شرایط و عملیاتی باشند.

استراتژی‌های تدوین‌شده ی ما این ویژگی را دارند تا میان متقاضی (مقصد یا بنگاه) و مصرف‌کننده،روابط مستقیم‌تر و عمیق‌تری شکل گیرد و برهم اثرات مثبت بیشتری بگذارند.

چه چیزی بهتر از یک استراتژی دقیق و هوشمندانه در میان انبوه انتخاب‌ها و چالش‌ها؟

چه انتظاراتی باید داشته باشید:

 • تحلیل جایگاه آنلاین در بازار؛ موفقیت هر استراتژی مشروط بر درک دقیق شرایط کنونی است. تحلیل آنلاین جایگاه برند مشخص می‌کند که فعالیت‌های بازاریابی مقصد یا بنگاه تا چه اندازه به روز و رقابتی است.
 • بازارهای هدف؛ تهیه نمایه‌های دقیق از بازارهای دارای پتانسیل و مهم.
 • بررسی اجمالی برند؛ گذری بر رکن‌های برند با توجه به روابط آن‌ها با بازارهای هدف.
 • اهداف استراتژیک؛ طرحی کلی از اهداف خاص بازاریابی که بر اهداف جذب و پس از جذب گردشگران و مصرف‌کنندگان تأکید دارد و مجموعه‌ای از شاخص‌های عملکردی ویژه برای نظارت بر موفقیت طرح‌ بازاریابی.
 • سیستم‌ها و نرم‌افزارها؛ پیشنهاد سیستم‌ها و ابزارهایی جهت بکارگیری در برنامه‌های بازاریابی که شامل مواردی چون نرم‌افزارهای ارتباط با مشتری، یک‌پارچه‌ساز آنلاین بازاریابی، سیتسم‌های مدیریت منابع و موجودی و پیشنهادات نرم‌افزارهای نوآورانه و نوین است.
 • بهینه‌سازی وبسایت‌؛ تنظیم دقیق و ارتقای وبسایت‌ها برای افزایش کیفیت تجربه کاربری کاربران و اطمینان از این‌که به صورت بهینه و مناسب در موتورهای جستجو قابل دستیابی باشند.
 • جوامع مجازی؛ برنامه‌ای برای فعالیت منظم، دقیق،علمی،اصولی و استراتژیک در جوامع مجازی با تأکید بر بازارهای هدف و اهداف تعیین‌شده استراتژی بازاریابی.
 • رسانه و روابط عمومی؛ ارزیابی کانال‌های سنتی و دیجیتال رسانه و روابط عمومی جهت ارتباط بیشتر و بهتر با بازار هدف با استفاده از آموزش، رویدادها، برنامه‌های ویژه و تکنیک‌ها و تاکتیک‌های دیگر.
 • کمپین‌های میان‌بستری نرم‌افزاری؛ طراحی مفاهیم و اجرای یک تا چند کمپین دقیق و یک‌پارچه جهت ایجاد آگاهی بیشتر از برند و ویژگی‌های آن.
 • سیاست‌گزاری‌ها و دستورعمل‌ها؛ شرح جزئی و دقیق روش استفاده از هر برنامه،بستر نرم‌افزاری،کمپین و برنامه‌های دیگر.
 • نظارت و بررسی؛ شاخص‌های عمل‌کردی کلیدی،اهداف،و روش نظارت و بررسی بازده هر اقدام بازاریابی.