ورود ثبت

ورود به حساب

نام کاربری *
گذرواژه *
به خاطر بسپار

نام‌نویسی

بخش‌های ستاره‌دار الزامی هستند.
نام *
نام کاربری *
گذرواژه *
تأیید گذرواژه *
ایمیل *
تأیید ایمیل *
 
«بنیان‌گذار خدمات مدیریت گردشگری در ایران»

برنامه‌ریزی راهبردی گردشگری

خدمات برنامه‌ریزی رابردی گردشگری دکتر توریسم
Dr. Tourism Tourism Strategic Planning


برنامه‌ریزی استراتژیک یک فرآیند جامع برای تعیین اقداماتی است که یک بنگاه اقتصادی یا یک مقصد باید طی نماید تا به اهداف تعیین‌شده دست یابد.

دکتر توریسم، می‌تواند در زمینه تهیه و تدوین طرح یک‌پارچه و استراتژیک، شما و تمامی ذی‌نفعان کلیدی را همراهی نماید. طرحی که شاخص‌های موفقیت برنامه مورد نظر را شفاف کرده و بهترین راهکارهای ممکن را پیش رو قرار دهد.

دکتر توریسم، تمامی ظرفیت‌های مشتریان خود را به طور کامل و دقیق بررسی نموده اهداف تعیین‌شده را به صورت کاملا بهینه به اقدامات و منابع لازم جهت دستیابی به آن اهداف، متصل می‌نماید.

خدمات برنامه‌ریزی استراتژیک گردشگری ما، یک فرآیند سیستماتیک و علمی است تا پرسش‌های دقیق و مناسب را در جهت یافتن بهترین و دقیق‌ترین پاسخ‌ها بیان نماید، و سپس مشتریان عزیز را برای اجرای طرح‌ به آمادگی رساند.

دکتر توریسم، خدمات برنامه‌ریزی استراتژیک گردشگری را برای طیف وسیعی از متقاضیان، از جمله مقاصد گردشگری و یا بنگاه‌های اقتصادی گردشگری طراحی نموده است.

ما در طی مطالعات و بررسی‌های خود به درک و شناخت بالایی از انگیزه‌ها، نیازها و خواست مسافران و گردشگران امروز رسیده‌ایم و همچنین اهمیت توسعه گردشگری در راستای ایجاد منفعت و مصلحت برای جامعه محلی، ذی‌نفعان کلیدی موازی با حفظ منابع طبیعی و فرهنگی برای نسل‌های آینده را باور جدی داریم.

با توجه به قابلیت‌های ویژه خدمات برنامه‌ریزی استراتژیک گردشگری ما، دکتر توریسم می‌تواند متقاضیان محترم را در راستای دست‌یابی به اهدافی ویژه و برجسته یاری نماید. که اگر به درستی اجرا گردند، توسعه گردشگری می‌تواند ابزاری تأثیرگذار در ایجاد محرک رشد اقتصادی، کاهش فقر، حفظ منابع طبیعی و تنوع زیستی، حفظ فرهنگ و آداب و رسوم و ایجاد فرصت‌های شغلی برای جوامع محلی باشد.

برای آگاهی بیشتر از خدمات برنامه‌ریزی استراتژیک ما، موارد زیر را ملاحظه بفرمایید:

گردشگری و برنامه‌ریزی حفظ منابع

طرح‌های جامع گردشگری

طرح تجاری گردشگری

استراتژی بازاریابی گردشگری

برنامه‌ریزی استفاده از اراضی و معماری اکولوژ

ارزیابی مقصد

درخواست تماس یا مشاوره