در کشور ما، آژانس‌های مسافرتی و تور اپراتورها، از معتمدان مسافران و گردشگران، برای دریافت خدمات سفر و گردشگری هستند. هر کدام از این‌ها با گروه‌هایی از مشتریان در تماس هستند و از این‌راه فرآیندهای خدمات‌دهی و گاهی تصمیم‌گیری را برای مشتریان آسان‌تر می‌کنند.

از این‌رو، دکتر توریسم، روابط فعال و عمیقی را با آژانس‌های مسافرتی و تور اپراتورها در دستور کار دارد، زیرا در بازاریابی مقاصد، این دو بنگاه می‌توانند کمک شایانی نمایند. با یاری این دو بنگاه می‌توان کانال‌های توزیع یک مقصد را گسترده‌تر کرد، و فروش و در نتیجه ورود مسافر و گردشگر به یک مقصد را چندین برابر نمود.

دکتر توریسم با برقراری ارتباط با کلیدی‌ترین‌های این شرکت‌ها، دسترسی به بازارهای هدف و تمرکز بر این بازارها را برای مقاصد بیشتر می‌نماید.

چه انتظاراتی باید داشته باشید:

  • سیستم مدیریت ارتباط با مشتری؛ بنیان بازاریابی برای یک تجارت، داشتن پایگاه داده‌ای مناسب است. دکتر توریسم شما را یاری می‌نماید تا همکاران و شرکای خود را در این مسیر نظم داده و تمامی تلاش‌ها و اقدامات انجام‌شده در راستای اهداف تعیین‌شده را رصد نمایید.
  • برنامه کارشناسان مقصد؛ دکتر توریسم، ابزاری آنلاین را ایجاد می‌کند تا تمامی شرکت‌ها و کسانی که در امر فروش بسته‌های مقصد شما دخیل هستند، راهنمای فروش بهتر، جاذبه‌ها و مزیت‌های مقصد شما و نکته‌های دیگر را آموزش ببینند.
  • ابزارهای فروش؛ ما ابزارهایی را که جهت امر بازاریابی و فروش نیاز است فراهم می‌آوریم، عکس‌ها، فیلم‌ها، نقشه‌ها و ابزارهای سفارشی و ویژه به علاوه محتواهای مجازی جهت انتشار گسترده در فضای مجازی.
  • حفظ و توسعه روابط؛ ما با استفاده از کانال‌های ارتباطی خود، ارتباطمان را با فروشندگان و نمایندگی‌های فروش حفظ کرده و دائما در پی توسعه این روابط و بالاتر بردن بازده فعالیت بازاریابی خواهیم بود.
  • ملاقات‌ها؛ ما حتا قادر به ایجاد نشست‌ها میان شما و نمایندگی‌های فروش، جهت آشنایی و استحکام بیشتر روابط هستیم.