طراحی و توسعه انواع وب‌سایت‌های حوزه صنعت گردشگری

با مصرف‌کنندگان امروزی که همواره بیشتر و بیشتر از جستجوهای آنلاین برای برنامه‌ریزی و انتخاب خدمات مورد نظر خود استفاده می‌کنند، داشتن یک یک وبسایت کاربرپسند، زیبا و با ساختاری علمی و کاربردی، از ضروری‌ترین اقدامات هرنوع کسب‌وکار حوزه گردشگری برای بقا در بازار رقابت است.

برای موفقیت در حوزه آنلاین، باید وبسایتی داشت با استراتژی‌هایی که مخاطبان و مشتریان بالقوه او، آن را پیدا کرده و استفاده نمایند؛ که برای این‌کار، مسائلی چون ساختار بهینه وبسایت، معماری اطلاعات، طراحی ظاهری، ویژگی‌های فنی و عملیاتی، بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو، کلیدواژه‌های مطالعه‌شده، محتوای مفید و به‌روز و نکات ریز و درشت دیگر، حیاتی می‌باشند.

دکتر توریسم، با خلق وب‌سایت جدید و یا اصلاح وب‌سایت‌های موجود، وبسایت‌هایی را ایجاد می‌کند که از یک‌سو به صورت واقعی به کار مخاطبان خود آید و از سوی دیگر در جذب آنان بسیار موفق باشد.

ما به مسئله ساخت وب‌سایت‌ها، به عنوان یک کار علمی و هنری نگاه می‌کنیم. از این‌رو نه تنها وب‌سایتی عالی را برای مشتریان خود طراحی می‌کنیم، بلکه شیوه مدیریت و روش موفقیت آن را نیز به ایشان آموزش می‌دهیم.

خدمات منحصر به فرد طراحی وب‌سایت دکتر توریسم، به طیف گسترده‌ای مخاطبان قابل ارائه است؛

 • مقاصد گردشگری:روستاها، مناطق خاص، مناطق حفاظت‌شده، شهرها، استان‌ها و حتا وب‌سایت‌های حوزه ملی.
 • هتل‌ها و مراکز اقامتی.
 • عمده‌فروش‌ها، تور اپراتورها و آژانس‌های مسافرتی.
 • وب‌سایت‌های خدمات‌رسان گردشگری و سفر.
 • مجتمع‌های تجاری، فرهنگی و تفریحی.
 • و موارد دیگر.

ما در طراحی‌های خود انتقال بهتر معنا و مفاهیم برند و منحصر به فرد بودن را شدیدا لحاظ می‌نماییم.

چه انتظاراتی باید داشته باشید:

 • مستندات استراتژی و برنامه‌ریزی وب‌سایت؛ استراتژی وب‌سایت گونه‌ای طرح تجاری برای وب‌سایت شماست. طی یک فرآیند پیچیده، دکتر توریسم استراتژی‌ای برای وب‌سایت شما طرح‌ریزی می‌نماید تا دست‌یابی واقعی به اهداف و بازارهای هدف میسر بوده و همچنین مطالعات رقبا و رقابتی هم‌راه با روش جذب ترافیک را نیز در خود پوشش داده باشد.
 • سیستم مدیریت محتوا؛ دکتر توریسم برای تمامی وب‌سایت‌ها، سیستم مدیریت محتوایی را به صورت ویژه تنظیم و اجرا می‌کند تا با استفاده از آن، که ویژه کسب‌وکارهای حوزه گردشگری و هتل‌داری است، سرعت و دقت تغییرات محتوایی در وب‌سایت توسط اعضای تیم شما میسر باشد. همچنین، سیستم مدیریت محتوای تنظیم‌شده ما، به صورت دائمی از سوی دکتر توریسم به‌روزرسانی‌ها، قابلیت‌ها و امکانات بازاریابی ویژه‌ای را دریافت می‌نماید.
 • ساخت منطبق با رفتار موتورهای جستجو؛ بهترین استراتژی بهینه‌سازی یک وب‌سایت، استراتژی‌ای است که پیش از آن‌که وب‌سایت ساخته شده باشد، تدوین شود. همه چیز در پروژه‌های آنلاین دکتر توریسم، از ابتدا منطبق با رفتارهای موتورهای جستجو طراحی می‌شوند.
 • سیستم‌های گزارش آماری؛ دکتر توریسم شما را در به‌کارگیری بهترین سیستم گزارش آماری مناسب با بودجه و پروژه شما یاری می‌رساند. تا به خوبی از کارکرد وب‌سایت خود، به‌صورت لحظه‌ای آگاه شوید.
 • بهترین یک‌پارچه‌سازی رسانه‌ای؛ ما با بهره‌گیری از تکنیک‌های خاص و با در نظر گرفتن اصول روان‌شناختی، به‌صورت کاملا بهینه استفاده و زمان حضور در وب‌سایت شما را به یک زمان خوش‌آیند تبدیل می‌کنیم.
 • چندزبانه بودن؛ ما با شناختی که از مفاهیم صنعت گردشگری داریم و هم‌چنین دیدگاه عمیق و تخصصی نسبت به واژه‌ها و زبان، تلاش می‌کنیم تا بهترین نسخه از یک وبسایت چندزبانه را ارائه نماییم، زیرا چندزبانه بودن یک وب‌سایت یعنی مواجه با فرهنگ‌های گوناگون. شوربختانه مشاهده می‌شود قالب‌های معنایی، تصویری و فکری یک فرهنگ را در زبان‌های دیگر وب‌سایت دخیل می‌کنند و این بزرگ‌ترین اشتباه یک وب‌سایت چندزبانه است.
 • نقشه‌سازی؛ ما با بهره‌گیری از توان خود در حوزه برنامه‌ریزی و توسعه، در وب‌سایت‌ها نیز در صورت لزوم، با نقشه‌های کاربردی و بهینه طراحی‌شده توسط خود ما، امکانی را فراهم می‌کنیم تا بازدید‌کننده به بهترین راهنمایی مسیر دسترسی داشته باشد.
 • فرم‌سازی‌های بهینه؛ ما شما را در ساخت صفحات فرود و ایجاد فرم‌ها در بهترین مکان‌های وب‌سایت جهت جذب اطلاعات تماس کاربران، یاری می‌رسانیم.
 • بهینه‌سازی موبایل؛ تمامی پروژه‌های ما طوری طراحی می‌شوند تا روی تمامی دست‌گاه‌ها، به بهترین شکل نمایش داده شوند و کیفیت بازدید کاربر اصلا پایین نیاید.
 • یک‌پارچه‌سازی RSS؛ دکتر توریسم با نصب افزونه‌هایی در وب‌سایت شما، این امکان را فراهم می‌آورد تا کاربران و بازدیدکنندگان شما همیشه از به‌روزرسانی‌های شما آگاه شوند و مطالب را دنبال نمایند.
 • یک‌پارچه‌سازی بلاگ؛ ما در به‌کارگیری بهترین بستر نرم‌افزاری جهت ایجاد یک بلاگ در وب‌سایت شما و همچنین ایجاد یک استراتژی محتوا، جهت تقویت رنکینگ سئو، اعتباریابی در صنعت، دست‌یابی بیشتر به مشتریان بالقوه، و تداوم محتواسازی، تنها نخواهیم گذاشت.