خدمات بازاریابی یک‌پارچه دکتر توریسم، برنامه بازاریابی جامعی است که به صورت ویژه طراحی گشته تا تمامی پیام‌های انتقالی و استراتژی‌های بازاریابی را یک‌پارچه‌سازی، هماهنگ و متمرکز بر اهداف کند.

دکتر توریسم این فرآیند را با تحلیل و توسعه یک استراتژی بازاریابی مناسب با جایگاه در بازار، مزیت‌های رقابتی و اهداف ویژه مقصد/بنگاه اقتصادی، آغاز می‌کند.

پس از این‌که استراتژی بازاریابی ایجاد شد، دکتر توریسم اقدامات چندگانه اجرایی و نوآورانه را تدوین و اجرا می‌کند تا این اقدامات در کنار هم عمل کرده و در جهت دستیابی به اهداف تعیین‌شده حرکت نمایند. این اقدامات آمیخته‌ای از فعالیت‌های روابط عمومی، رسانه، جوامع مجازی و دیگر روش‌ها می‌باشد.

استفاده از این خدمات به این دلیل است تا ما از مزیت‌ها و توانایی‌های هر روش اجرایی، در کنار هم، بهره بگیریم تا بالاترین بازخورد را دریافت نماییم، تا این‌که اقدامات به صورت منفرد و غیریک‌پارچه انجام گیرند و بازده کم‌تری داشته باشند.

این روش، فواید گوناگونی را در بر دارد، و باعث می‌شود صدای برند شما از دریچه‌های گوناگونی شنیده شده و اثربخشی هزینه‌ها بالاتر رود.

اقدامات منفرد، برای مثال تبلیغات صرف که مشتری/گردشگر را دعوت به خرید می‌نماید، کم‌کم در حال از دست دادن بازده خود است، و این اقدامات یک‌پارچه است که می‌تواند علاقه واقعی و فروش واقعی را برای گردشگران/مشتریان پدید آورد.

باید هوشمندانه به بازار نگریست و درک کرد که مشتریان و گردشگران، در کجای بازار حضور دارند و چگونه علاقه‌مند به خرید محصولات می‌شوند؛ کاری که دکتر توریسم انجام می‌دهد.

چه انتظاراتی باید داشته باشید:

  • استراتژی بازاریابی؛ پس از آنالیزهای جامع، دکتر توریسم استراتژی جامع بازاریابی را تدوین می‌کند. استراتزی تدوین‌شده درست مانند یک نقشه راه برای اجرای برنامه‌های بازاریابی یک‌پارچه عمل می‌کند. این استراتژی، تمامی اقدامات بازاریابی را، مانند جوامع مجازی، بهینه‌سازی وبسایت برای موتورهای جستجو، بلاگ‌نویسی، تولید محتوا، روابط عمومی، رسانه و تبلیغات را یک‌پارچه و متمرکز می‌نماید.
  • آنالیز برند؛ پیش از هر نوع اقدامات یک‌پارچه، دکتر توریسم نخست برند مورد نظر را مطالعه و تحلیل می‌نماید تا نقاطی که باید تقویت شوند تقویت داده شده و مفاهیم و پیام‌ها برای انتقال بهینه گردند.
  • توسعه وب‌سایت و محتوا؛ پس از این‌که یک کاربر به وب‌سایت شما وارد شود، وب‌سایت باید این توانایی را داشته باشد تا کاربر را در خود نگه داشته، و با محتوایی مفید از او پذیرایی کند، تا کاربر نیز مطالب شما را به اشتراک گذارد. دکتر توریسم به شما خواهد گفت که چه محتوایی، چگونه و بر اساس چه تقویم‌ زمانی منتشر کنید. همچنین شما را در تولید محتوا نیز یاری می‌رساند.
  • استراتژی جوامع مجازی و بلاگ‌نویسی؛ جوامع مجازی این امکان را فراهم می‌سازند تا با مشتریان خود، پیش از سفر، هنگام سفر و پس از سفر گفتگو داشته باشید. دکتر توریسم به شما در انتخاب بهترین و مناسب‌ترین کانال‌ها و ابزارهای جوامع مجازی و محتوای مورد نظر جهت انتشار کمک‌رسان خواهد بود.
  • کمپین نوآورانه؛ دکتر توریسم در کنار اقدامات بازاریابی یک‌پارچه مذکور که باید انجام شوند، چند کمپین نوآورانه را نیز جهت جذب بیشتر مشتریان بالقوه به وب‌سایت و برگه‌های شما در جوامع مجازی ایجاد می‌کند تا پیام بازاریابی و برند شما، به بالاترین حد انتقال خود دست یابد.
  • استراتژی رسانه و روابط عمومی؛ دکتر توریسم با ایجاد ابزارهای نظارت ساده این امکان را فراهم می‌سازد تا خود شاهد چیزهایی که بر بازار مؤثر هستند باشید. پس از این، با گوش دادن به گفتگوهایی که صورت می‌گیرد، می‌توانید فرصت‌های بیشتری را رصد کنید، در گفتگوها شرکت کنید و برای افزایش برند و میزان اعتماد به برند خود تلاش نمایید.
  • استراتژی کانال‌های توزیع؛ اگر شما یک بنگاه اقتصادی هستید و نیازمند ایجاد ارتباطات مؤثر با دیگر بنگاه‌ها دارید، دکتر توریسم شما را با ایجاد ابزارها و راهکارهایی هوشمند یاری می‌رساند، تا مشترکان اقتصادی بیشتری پیدا نمایید.