خدمات تبلیغات گردشگری ویژه مقاصد گردشگری: استان، شهر، روستا و ملی

تبلیغات کارآمد و هوشمند زمانی امکان‌پذیر است که استراتژی تبلیغاتی مناسب و محتوای تبلیغاتی خوب گرد هم آیند و به صورت دقیق هم به اجرا شوند.

خدمات تبلیغات حوزه گردشگری دکتر توریسم، در زمینه مقاصد، این امکان را برای متقاضیان فراهم می‌آورد تا حداکثر بازدهی از هزینه‌های تبلیغاتی خود را برداشت کنند.

در تبلیغات مقاصد گردشگری دکتر توریسم، از ابزارها و کانال‌های تبلیغاتی گوناگونی بهره گرفته می‌شود و این ابزارها و کانال‌ها، همه به صورت یک‌پارچه بوده و به هم هماهنگ می‌باشند، تا هم تمرکز بر اهداف تبلیغات بیشتر شود و هم ضریب اثری که فعالیت‌های تبلیغاتی بالاتر رود.

مقاصد و مناطق گردشگری، جهت معرفی محصولات و خدمات خود می‌توانند از این خدمات بهره‌مند گشته و به بهترین شکل و بالاترین میزان، خود را به بازارهای هدف خود دسترسی پیدا کنند.

تبلیغات مقاصد گردشگری دکتر توریسم، از دو رویکرد دیجیتال و سنتی پیروی نموده و به تناسب نیاز و موضوع تبلیغاتی، این دو روش را با هم ترکیب کرده و به صورت یک‌پارچه اجرا می‌نماید.

از تبلیغات بزرگ‌راهی، شهری و تکنیک‌های سنتی تبلیغات به صورت فیزیکی گرفته تا تبلیغات دیجیتال و مجازی، هم طراحی و هم اجرا می‌گردند.

خلق محتوای تبلیغاتی، برای ما درست مانند خلق یک اثر هنری است، از این‌رو محتواهای تبلیغاتی دکتر توریسم فرآیندهای مطالعاتی فنی ویژه‌ای را می‌گذرانند تا بهترین حالت ممکن خلق شود.

خدمات تبلیغات مقاصد، می‌تواند در سطح مناطق روستایی، پارک‌های حفاظت‌شده، منطقه‌ای خاص، شهرها، استان‌ها و یا حتا ملی نیز طراحی و اجرا گردند.

همچنین دکتر توریسم این توانایی را به لحاظ فنی، تخصصی و اجرایی داراست تا تبلیغات محصولات گردشگری کشور را در سطح بین‌المللی طراحی و اجرا نماید؛ این تبلیغات می‌توانند شامل تیزرها و کلیپ‌های تبلیغاتی، وبسایت‌ها، محتواسازی مجازی و عکس باشند.

چه انتظاراتی باید داشته باشید:

  • استراتژی تبلیغاتی؛ دکتر توریسم پیش از هر گونه اقدام اجرایی، به مطالعه موضوع و تدوین استراتژی می‌پردازد.
  • محتوای نوآورانه؛ ما عاشق نوآوری هستیم، و تبلیغات جای خوبی برای نشان دادن این علاقه است. از این‌رو محتواهایی تبلیغاتی دکتر توریسم، نوآوری‌های بالایی خواهند داشت.
  • یک‌پارچه‌سازی؛ تمامی شیوه‌ها و روش‌های تبلیغاتی جهت اجرا، با هم هماهنگ و یک‌پارچه خواهند بود.
  • محاسبه بازخورد؛ پس از اجرا، طی روش‌های منحصر به فرد ما، تمامی فعالیت‌های تبلیغاتی انجام‌شده مورد بررسی و تحلیل قرار می‌گیرند و بازده آن‌ها ارزیابی می‌شود.