سرعت انتشار یک خبر را دیده‌اید؟

خبرها امروزه با سرعتی باورنکردنی منتشر می‌شوند، از این‌رو این قابلیت می‌تواند فرصتی را فراهم آورد تا از طریق ایجاد روابط عمومی مؤثر، برند مقصد را مدیریت کرد. ولی این‌کار نیاز به برنامه‌ریزی‌ای حرفه‌ای و دقیق دارد.

مقاصد گردشگری و بنگاه‌های اقتصادی، با برنامه‌ریزان روابط عمومی حرفه‌ای، می‌توانند به مدیریت برند، توسعه روابط و حتا مدیریت بحران‌ها و مشکلات خود بپردازند.

تصور کنید، با یک برنامه هوشمند روابط عمومی، گردشگران و مشتریان بالقوه، در نصمیمات سفر یا خرید خود، برند شما را انتخاب نخست خود قرار بدهند.

تیم تخصصی مدیریت ارتباطات دکتر توریسم، با بهره‌گرفتن از روش‌های نوین و ویژه خود، قادر به ایجاد روابط عمومی گسترده، جریان‌های رسانه‌ای و مدیریت آن‌ها در جهت اهداف تعیین‌شده می‌باشد.

ما در این خدمات، تأکید ویژه‌ای بر نوآوری و اثربخشی داریم، از این‌رو تمامی برنامه‌های روابط عمومی و رسانه‌ای دکتر توریسم، نوآورانه و کارآمد خواهند بود.

اگر می‌خواهید مقصد یا محصول خاص شما، بر زبان‌ها بیافتد، این خدمات مناسب خواسته شماست.

چه انتظاراتی باید داشته باشید:

  • پایگاه داده رسانه؛ برای اطمینان شما، ما فهرستی از رسانه‌ها و کانال‌های خود به صورت جامع همراه با محتواهای انتقالی و مخاطبان هدف، ارائه می‌نماییم.
  • بسته‌های خبری؛ ما بسته‌هایی رسانه‌ای ایجاد می‌کنیم و در اختیار خبرنگاران و به صورت رایگان در اختیار عموم قرار می‌دهیم.
  • محتواهای سفارشی؛ دکتر توریسم با ایجاد محتواهای سفارشی که برجستگی‌های مقصد یا محصول مورد نظر را به بهترین شکل بیان می‌نمایند، در دستیابی به گردشگران و مشتریان بالقوه شما را یاری می‌کنیم.
  • سفرهای رسانه‌ای؛ دعوت از رسانه‌ها جهت تجربه مقصد شما از نزدیک تا آن‌ها محتوایی عمیق و واقعی از مقصد شما تولید نمایند.
  • رویدادهای رسانه‌ای؛ مقصد را در معرض خبرنگاران قرار دادن. دکتر توریسم با طراحی و اجرای رویدادهایی خاص در مناطق و مقاصد، خبرنگاران را به صورت مستقیم و غیرمستقیم به مقصد شما می‌آورد تا از شما بنویسند و انتشار دهند.