ورود ثبت

ورود به حساب

نام کاربری *
گذرواژه *
به خاطر بسپار

نام‌نویسی

بخش‌های ستاره‌دار الزامی هستند.
نام *
نام کاربری *
گذرواژه *
تأیید گذرواژه *
ایمیل *
تأیید ایمیل *
 
«بنیان‌گذار خدمات مدیریت گردشگری در ایران»

بازاریابی گردشگری

خدمات مدیریت بازاریابی گردشگری دکتر توریسم
Tourism Marketing Services

بازاریابی گردشگری ویژه مقاصد

با وجود تقریبا یک میلیارد گردشگر ورودی در سراسر جهان، و رشدی که تنها و تنها افزایش آن پیش‌بینی می‌شود، فرصت‌های بی‌پایانی را پیش‌روی صنعت گردشگری قرار داده‌است.

بااین‌حال، مقصدها و بنگاه‌های اقتصادی بسیاری هستند که موفقیت خود را به دست نیاورده‌اند. چرا بسیاری از این مقاصد همچنان در تکاپو هستند با این‌که همه چیز آمده و فراهم است؟ خوب، روشن است که بازاریابی بخش بزرگی از چرایی این ناکامی‌هاست. درواقع بخش جدایی‌ناپذیر آن.

گردشگران امروزی، این امکان را پیدا کرده‌اند تا با لمس انگشت خود، مقصد را مشاهده و گاهی حتا بازدید کنند، و با بسیاری جاهای دور ارتباط برقرارکرده و به راحتی ماجراجویی‌ها و سفرهای خود را از طریق یک بسته آنلاین نرم‌افزاری، تنظیم کنند.

خیلی از مقاصد و بنگاه‌ها به دلیل رویکردهای غیراستراتژیک و تأکید بیش از اندازه بر روش‌های سنتی، دسترسی به این حجم از مخاطبان را از دست داده‌اند و با دیگر هم‌قطاران خود در نبردی فرسایشی به سر می‌برند.

در واقع به دید ما باید گفت: بازاریابی‌تان را متوقف کنید. بازاریابی با یک آرمان و هدف را آغاز کنید.

بازاریابی اگر تنها و صرفا بازاریابی باشد، هرگز به دستیابی به ظرفیت‌ها منجر نخواهد شد، ولی اگر نخست آرمانی راهبردی باشد و فعالیت‌های بازاریابی حول محور این آرمان صورت گیرند، ابزارها، استراتژی‌ها و فناوری‌های مورد نیاز لحاظ گردند، تنها این زمان است که دستیابی به ظرفیت کامل یک مقصد، یک بنگاه یا یک کسب‌وکار گردشگری، شدنی خواهد بود.

یک کسب‌وکار یا بنگاه موفق گردشگری، باید برندی داشته باشد که با بازار هدف خود ارتباط و گفتمان ایجاد کند. محتوایی در گفتار خود داشته باشد تا مشتریان بالقوه را جذب خود کرده و خدماتی را فراهمد آورد که پاسخ به آن تقاضاها باشد؛ همه و همه برپایه بودجه تعریف شده.

بازاریابی داخلی، آن چیزی است که ما بر آن تأکید ویژه داریم. در بازاریابی داخلی بر داخل سازمان تأکید می‌شود و راهکارهایی تدوین می‌شوند تا مشتریان خود خدمات را بیابند. در صورتی که در بازاریابی خارجی، سازمان خود را در معرض دید مشریان قرار می‌دهد.

همچنین، ما در استراتژی‌های بازاریابی خود، آمیخته‌ای از روش‌های سنتی و روش‌های دیجیتال را استفاده می‌کنیم و تأکید ما بیشتر بر روش‌های نوآورانه و دیجیتالی است.

دکتر توریسم، خدمات بازاریابی جامع، یک‌پارچه و نوآورانه را پیش‌نهاد می‌دهد، و مخاطبان ما می‌توانند طیف گسترده‌ای را شامل گردند؛ مقاصد و سازمان‌ها و نهادهای مقصد، انواع بنگاه‌ها و کسب‌وکارهای بزرگ، متوسط و کوچک گردشگری، انواع شرکت‌های مسافرتی، عمده‌فروش‌ها، تور اپراتورها و خرده‌فروش‌ها، هتل‌ها و مراکز اقامتی و کسب‌وکارهای آنلاین حوزه گردشگری.

در واقع با استفاده از خدمات بازاریابی ما، به بیشینه ظرفیت درآمدی خود دست‌ می‌یابید و کسب‌وکارتان به صورت استراتژیک و نظام‌مند توسعه خواهد یافت.

تبلیغات مقاصد گردشگری

بازاریابی رسانه‌های جمعی مقاصد گردشگری

برندسازی گردشگری

بازاریابی یک‌پارچه گردشگری

بازاریابی رسانه‌ای و روابط عمومی

بازاریابی سفر و گردش

توسعه وبسایت‌های گردشگری

درخواست مشاوره یا تماس

آموزش و پژوهش گردشگری